Nahrávám...

Vycházky s průvodcem 

Pojďte s námi na vycházku Šumavou
Úvod / Přehled vycházek
 
 
 
Vycházka Stručný popis Termín Délka Obsazenost
KŘEMELNÁDobrá Voda - Pustina - KřemelnáPo 1.6.2020cca 15km, cca 8h0 / 11Volná místa
POHÁDKA, MĚSTIŠŤSKÉ ROKLEOnen Svět - Plošina - Pohádka - Městiště - PR Městišťské roklePo 1.6.2020cca 11 km, cca 5 hod.0 / 11Volná místa
POLOMPolom 2 - varianta z Nové HůrkyPo 1.6.2020km, h0 / 11Volná místa
Z TŘÍSTOLIČNÍKU NA PLECHÝTřístoličník - Trojmezí - Plechý - NordwaldkammwegPo 1.6.2020cca 13 km, cca 7 hod.0 / 11Volná místa
Kontaktujte nás

Co lidé říkají?

S průvodcem Lukášem jsme si maximálně sedli. Zjistil, co nás zajímá a dovedl nás tam. Celou cestu jsme nezažili moment, kdy by neznal odpověď na nějakou otázku. Výlet jsme si maximálně užili.

Julie, Litoměřice

Co lidé říkají?

Naše rodina původně ze Šumavy pochází, ale mám pocit, že průvodci toho o ní vědí víc, než já. Je vidět, že to pro ně není jen práce. Dost mě ohromilo, jak mají v malíku všechna pravidla a nařízení, abychom v národním parku nevlezli někam, kam nesmíme.

Jan, Odolena Voda

Co lidé říkají?

Viděli jsme jelení rodinku! Původně jsme se šli dívat na tetřevy a najednou na nás z druhé strany louky zvědavě civí jelen! Zatímco nám o něm průvodce vyprávěl něco víc, vybatolili se z křoví ostatní z jelení rodinky. Chvíli na nás z dálky opatrně koukali a pak jsme je asi přestali bavit a tak všichni zmizli. Zážitek na celý život!

Lenka, 19 let