Nahrávám...

Individuální vycházka

Individuální vycházka s průvodcem
Úvod / Další služby
Proč individuální vycházka s průvodcem?

Možná neradi chodíte ve skupině. Možná se obáváte, že byste nestačili tempu. Možná se chcete zastavovat podle svého uvážení abyste mohli třeba fotit, odpočívat nebo se jen tak kochat. Možná jste si nevybrali z naší nabídky a chcete se s průvodcem podívat na místa, která nejsou na trasách našich vycházek.

A přesně pro to jsou zde individuální vycházky s průvodcem.

Přínosy
  • sami si určíte zda půjdete jen Vy nebo třeba celá Vaše parta
  • sami si zvolíte termín vycházky
  • sami si navrhnete trasu nebo si ji necháte od nás doporučit na základě Vašich požadavků
  • jdete svým tempem, zastávky děláte tehdy, když potřebujete
  • průvodce máte jen pro sebe
Jak to funguje?

Nakontaktujte nás buď pomocí kontaktního formuláře, telefonicky na čísle +420 725 336 990 nebo e-mailem na adrese info@pruvodcisumavou.cz. Sdělte nám kam byste se chtěli na Šumavě vydat, v jakém termínu a kolik lidí se vycházky zúčastní.

My Vám vybereme toho správného průvodce, vypracujeme návrh trasy a domluvíme podrobnosti.

Cena je 2.400,- Kč za celodenní vycházku a platí pro skupinu až 4 účastníků.

Vycházku s průvodcem můžete také někomu věnovat jako dárkový poukaz.
Více se o této možnosti dozvíte zde.


Co lidé říkají?

Šumavu jsme měli na seznamu výletů už nějakou dobu, ale tak nějak jsme nevěděli, kde začít. Když jsme narazili na možnost plánu na míru, šli jsme do toho. Ono se přeci jen lépe plánuje, když vám poradí někdo, kdo to tam zná. Výlet dopadl na jedničku, díky všem.

Pepa a Mirka, Praha

Co lidé říkají?

Manželovi předci ze Šumavy pochází, takže jsme si říkali, že se zkusíme vydat po jejich stopách. Nechtěli jsme vyloženě skupinový výlet, ale využili jsme možnosti se poradit, kde začít a jak si cestu naplánovat tak, abychom všechno stihli. Do čtyřdenního výletu jsme tak napasovali minimálně týden zážitků. Nakonec jsme zvládli i ty mužovy voraře!

Michala a Petr, Liberec

Co lidé říkají?

Studuji antropologii a stará česká řemesla, takže jsem měla přesnou představu, co na Šumavě hledám. Průvodci Šumavou mi vypíchli místa, kde najdu jednotlivé řemeslníky a kde se ještě udržují které tradice. Díky tomu jsem se setkala s mnoha zajímavými lidmi a získala spoustu podkladů pro moji bakalářskou práci.

Natálie, 24 let